Tüm kayıplarınıza %10 nakit geri ödeme!

Tüm kayıplarınıza %10 Nakit Geri Ödeme şimdi Haftalık!

Her hafta hesabınıza giriş yaparak Nakit Geri Ödemenizi almayı unutmayın!

Promosyon kuralları aşağıdaki gibidir;

Kural ve Şartlar
1. Nakit Geri Ödeme haftalık olarak yapılmaktadır. Bir hafta Pazartesi 00:00’dan Pazar günü 23:59’a kadar olan kayıplarınızı içermektedir.

%10 Nakit Geri Ödeme her Pazartesi gün içerisinde yapılır.

NOT: 16.11.2019 00:00’dan 24.11.2019 23:59’a kadar olan kayıplarınız 25.11.2019 gün içerisinde hesaplara aktarılacaktır.

2. Otomatik tanımlanan Nakit Geri Ödeme miktarının hesaba aktarılabilmesi için kullanıcının Nakit Geri Ödeme yükleme süresi takibinde 7 gün içerisinde hesabına giriş yapması gerekmektedir.

Buna göre Nakit Geri Ödemenin hesaba otomatik eklenmesi için kaybınızı takip eden Hafta içerisinde hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Belirtilen aralıkta hesabına giriş yapmayan kullanıcının hesabına ilgili döneme ilişkin Nakit Geri Ödeme aktarılmayacaktır.

4. Geri ödeme miktarı = Dönem içerisinde Yatırılan toplam tutar – (Dönem içerisinde Çekilen toplam tutar + Dönem sonu Bakiye) şeklinde hesaplanır ve Geri Ödeme Miktarının %10’u Marsbahis hesabınıza aktarılır.

5. “Arkadaşa Transfer” yöntemi ile gönderilen ve alınan miktarlar Nakit Geri Ödeme hesaplamasına yatırım veya çekim olarak dahil edilmemektedir.

6. Bu promosyon günlük kayıplarınız temel alınarak hesaplanmadığı için günlük kupon ya da oyunlara ait kayıplar için geri ödeme yapılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir